• Свеж
Brilliest Долго Spout Пластични Наводнување Може за Внатрешна Растенија – Јасни Мерливи Скала – Монтажни Spout – Мал - Виси Растенија/Houseplants/Succulents/Цвеќиња/Надвор Градинарс?

Brilliest Долго Spout Пластични Наводнување Може за Внатрешна Растенија – Јасни Мерливи Скала – Монтажни Spout

DEN 1701.60

Од стока
Достапно.

ДОЛГО не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК & DETACAHBLE spout за удобно вода куќа растенија, без оглед на тоа каде тие се во вашиот дом!Затворен виси растенија?Нема проблем!На монтажни spout е, исто така, исклучително лесен за чување.МОДЕРНАТА & МАЛИ нашата фабрика за полевање може да е одличен за било живо houseplants или надвор градинарството.Нашиот модерен наводнување може да е одличен за вкусен градина, бонсаи дрвјата, билка градина, орхидеи растенија - или било кои други градинарски/растение.Вие не може да тргне наопаку!.ТРАНСПАРЕНТЕН & MEASUREABLE биде во можност точно да се измери со нашите наводнување може да домот или надвор.Ова е одличен прилог на било растителни додатоци можеби веќе имаат дома!.СУПЕРИОРЕН во однос на ИЗРАБОТКА, со долга-монтажни наводнување spout, [2] O-прстени (една резервна), [1] pictogram инструкции, & квалитет проверуваат.Ќе ви се допаднат детали нашиот тим создаден за да се осигура дека вие сте задоволни со вашето купување.БРИЛИЈАНТЕН ДИЗАЈН ќе се направи тоа, така што нема да сакате да се скрие нашите Brilliest за Полевање Може да.Оваа внатрешна/надворешна растенијата наводнување може да е совршен за вашиот дом, или како подарок!.

За производот

Купувачите избираат и