• Свеж
DIYSELF 3Pack Комунални Нож Стигнале Кутија Машина Стигнале (18MM Широк Нож Машина), Компактен, Проширена Употреба за Тешки Канцеларија, Дома, Уметности и Занаети, Хоби(Црве

DIYSELF 3Pack Комунални Нож Стигнале Кутија Машина Стигнале (18MM Широк Нож Машина), Компактен, Проширена Употреба

DEN 119.76

Од стока
Достапно.

Токму она што Ви Треба : Економски и расположливиот кутија тревите.Удобно контрола и пошироко стигнале ножот.Сечење со лесно:Подготвен да се користи, се сече и се фрли или се задржи некои наоколу како резервни комунални нож во вашата гаража, алатка за полнење, дома и во канцеларија. 18 MM ПОШИРОКАТА НОЖОТ - Тешки Идеален за Подебели Парчиња.Се користи за комерцијални или индустриски апликации, како подебели хартија, ленти, пластични, картон, balsa, бас дрво, фотографии, купони, cardstock, мат одбор, пена одбор, деликатни ткаенини, занаети,, ups-от или пост канцелариски пакети.Безбедно и Лесно : 18mm пошироката ножот за длабоко и лесно сечење.Спречување на сечилото на лизгање со безбедноста заклучување табот.Секогаш чувајте ги вашите сечилото свежи и остри со кршење исклучување на сечилото за нов остри сечење совет.Услуги на клиентите : 100% сосема нов и висок квалитет,ќе добиете пријателски услуги на клиентите. 6 Причини За Изборот на DIYSELF Комунални Нож. 1. ергономски. 2. основна безбедност. 3. сечилото стигнале. 4. Парична казна изработка. 5. силни и издржливи. 6. за право и лево handers.

За производот

Купувачите избираат и