• Свеж
Sunrosa Силикони Печат Лента, Времето Соголување,Водоотпорна Soundproof Само Лепило Вратата Лента на Дното, Инсекти Доказ Силикони Запечатување Налепница за Врати и Прозо?

Sunrosa Силикони Печат Лента, Времето Соголување,Водоотпорна Soundproof Само Лепило Вратата Лента на Дното,

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

[Екстра-Долго Големина] Sunrosa силикони печат лента е 5 M долго и 25ММ широк.Ве молиме да се осигурате големината пред купување. [Силна Лепливоста] Sunrosa силикони печат лента има силна адхезија и може да се залепи за долго време без паѓа надвор. [Мулти-Доказ] Прашина-доказ, времето-доказ, правец-доказ, нула-доказ, инсекти-доказ, посветен на дневни домаќинство потреби. [Широк Спектар на употреба] Погоден за туш врати, стаклени врати, бања врати,прозорци страни и така натаму. [Тоа како да се Инсталира] 1.Намалување на должината сакате; 2.Ги чисти да биде инсталиран; 3.Излупете исклучување на површината филм; 4.Применува тоа областа ти се чисти.Намалување на должината сакате;.Ги чисти да биде инсталиран;.Излупете исклучување на површината филм;.Применува тоа областа ти се чисти.Намалување на должината сакате; Ги чисти да биде инсталиран; Кора исклучување на површината филм; Примени областа ти се чисти.

За производот

Купувачите избираат и