• Свеж
Нова Рамнотежа на Жените 608 V5 Секојдневен Комодитет Крстот Тренер

Нова Рамнотежа на Жените 608 V5 Секојдневен Комодитет Крстот Тренер

DEN 1163.52

Од стока
Достапно.

100% Кожа.Увезени.Гумен ѓон.СТП Пена вметнете нуди долга-трајни утеха и поддршка.Лесни за вбризгување-украсениот ЕВА пена midsole обезбедува лесен амортизирање.Фантом Лагер внатрешни работи има минимален seaming да помогне да се намали иритација.Внатрешни midsole месо тело додава midfoot структура и поддршка.NB Мека + Поддршка Удобност Вметнете ги нуди сите-ден утеха и поддршка.Се движат низ вашиот целиот ден како да беа едноставна прошетка во парк со овие Нови Рамнотежа 608v5 повик за обука за чевли.Овие тренери се пофали импресивен удобност карактеристики и традиционални работи чевли силуета ќе бидете сигурни дека да се сака.Траен кожа горниот седи на врв на мека и поддршка IMEVA midsole што обезбедува лесен тапацир, и NB Удобност Вметнете направени на кадифен полиуретан да испорача дури и поголема удобност.На пета, на ABZORB несреќа подлога помага во апсорбирање на влијанијата преку комбинација на амортизирање и компресија отпор, помага да се задржи ви удобно, дури и кога вашиот темпото зема.Околу глуждовите, dual-густина јака пена помага во спречување на иритација и chafing.Фирма сепак, изненадувачки флексибилни, гумени outsole на овие обуки чевли карактеристики длабоко flex жлебови кои им помагаат на чевли да се движат како вашите стапала се направи, и внатрешен месо тело додава издржливост и поголема поддршка underfoot.Дали сте во потрага за cushioned чевли да се носат за сите-ден удобност или трендовски прилог на вашите патики колекција, на 608v5 е вашата идеална опција.Нова Рамнотежа, е посветен да им помогне на спортистите да се постигне своите цели.Тоа е нивната мисија за повеќе од еден век.Тоа е зошто тие не се трошат пари на славна личност текст.Тие го потрошат за истражување и развој.Тоа е зошто тие не се дизајн на производи за да се вклопи сликата.Тие дизајн нив да се вклопуваат.Нова Рамнотежа е управувано да се направи најдобрите чевли за истата причина спортисти чипка нив : да се постигне најдоброто.

За производот

Купувачите избираат и