• Свеж
Пена Печат Лента,Времето Соголување за Вратата и Прозорецот Изолација,2 Ролс 1/4in Широк x 1/8 Т Печат Лента,Затворен Мобилен Еден Двострано Лепило Прозорец Печат,Вкупн

Пена Печат Лента,Времето Соголување за Вратата и Прозорецот Изолација,2 Ролс 1/4in Широк x 1/8 Т Печат Лента,Затворен

DEN 210.24

Од стока
Достапно.

【ВИСОКА ГУСТИНА ПЕНА ПЕЧАТ ИЗОЛАЦИЈА】-Затворен мобилен нацрт-лента,влага доказ,времето доказ,шок-апсорбирање,звучна изолација,анти-лизгање,да се Намали бучавата од надвор и лизгачки врата треснувајќи,ви дадат тивко и пријатно животната средина. 【БЕЗБЕДНО МАТЕРИЈАЛ ВРЕМЕТО СОГОЛУВАЊЕ】- Еколошки прозорец печат,направени од CR пена и Neoprene,висока еластичност,флексибилни и доволно. 【ПОСИЛНА ПОДДРШКА ЛЕПАК】-Ова само лепило пена временската лента посилно употреба еден двострано лепило,добра вискозност,доведе до мала количина на пестициди.лепило за различни материјали.Ве молиме да ја исчистите површината пред се применуваат. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】-прозорецот печат лента лента е лесно да се прилагодат и намалување на големина со ножици или нож,и лесно се свиткуваат во било која форма. 【ШИРОКО се КОРИСТИ】-затворен мобилен лента изолација е широко се користи во различни вратата и прозорецот печат,мебел,електрични кабинети,автомобили,звучници,играчка,занаетите,DIY,спортска опрема,врата рамка печат, автомобилската,или да го користите како шапка големина редуктор пена лента.Правење на вашиот живот полесно.Големина Име : 2 Ролни 1/4"x1/8"X16'.

За производот

Купувачите избираат и