• Свеж
[2 Pack] KUXIU за Приватност Екран Заштитник Компатибилен со iPhone 13 Про Max 6.7 Инчен, 28° Анти-Шпионски Калено Стакло Филм, 9H Отпорен на Гребење, Лесно се Инсталира,Меур Слобод

[2 Pack] KUXIU за Приватност Екран Заштитник Компатибилен со iPhone 13 Про Max 6.7 Инчен, 28° Анти-Шпионски

DEN 383.76

Од стока
Достапно.

✅ 【Компатибилни Модели】Овој екран заштитник приватност стакло е Компатибилен за i Phone 13 Про Макс (6.7 Инчен).Ќе добиете : Приватност Стакло x2, Авто Усогласување Алатки x2, Влажни Брише x2, Против Пролизгување Мат x1, Влакна Текстил, x2, Прашина Отстранување Налепница x2, Нула Картичка x1, Прирачник x1. KUXIU нуди доживотна гаранција [Замени item & Целосна наплата] и пријателски 24-часовна служба за корисници. ✅ 【Авто-Адсорпција Балон за Слободни]】Со посебен Авто усогласување алатки, едноставно точка на вашиот i Phone 13 Про Макс, и анти-шпионски филм само-прифаќање слој, го прави лесно да се закачите без меурчиња.Лесна инсталација во само три чекори.Ве молиме прочитајте го упатството и онлајн видео инструкции за инсталација. ✅ 【9 H Силна Нула Заштита】Со ултра-тенок 9 H тешко калено стакло што апсорбира надворешни шокови, екранот на телефонот нема да биде изгребани од копчињата дури и ако се стави тоа во вашата торба.2.5 D заоблени работ дизајн го зголемува пренесувањето на вашиот телефон, елиминирање на чувството на се заглавени, компатибилен со повеќето телефон случаи. ✅ 【28° Анти-Шпионски Екран Заштитник】Овој екран заштитник е јасно видлива од предниот дел, со 99% оптички transmittance, обезбедување на high-definition искуство, и да се Соочат ID целосно компатибилни.Лево и десно кога се гледа на екран, екранот постепено ќе стане темно.Невидливи агол е 28 степени на двете лево и десно страни, добро приватност перформанси. ✅ 【Супериорен Допир Операција Смисла】99.99% одзив на осетливост на допир и смисла обезбедува брзо стартување на апликацијата, мазна игра, со што ќе совршен допир контрола искуство.Површината на некоја заштитна фолија се третира со electroplated pleophobic слој, отпечатоци од прсти, вода и пот не се лесно земјите-членки и да се обезбеди лесен за чистење.

За производот

Купувачите избираат и