• Свеж
ibasenice Цртан филм Животинско Молив Гуми-24pcs Poodle Гумичка Куче Куче Форма Гумичка за Деца Награди Канцелариски Материјали Мешан Стил

ibasenice Цртан филм Животинско Молив Гуми-24pcs Poodle Гумичка Куче Куче Форма Гумичка за Деца Награди Канцелариски

DEN 955.20

Од стока
Достапно.

Нека децата се забавуваат функции како што се подароци, играчки, занаети и колекционерски предмети во прилог на учење цели.Одлични на калапи технологија за да се направи тоа изгледа шарени.Може да се купи оваа група на креативни теди куче форма гуми по прифатлива цена.Добро erasability, многу погодно да се избрише ред зборови.Направи на безбеден и еколошки материјали, децата може да се користат со мир на умот.Висок - квалитет, cutest теди куче изглед дизајн, со светла боја и сјај.Одлично за училница награди, деца роденден услуги, канцеларија декорација, фото реквизити, мали играчки, DIY занаети, партијата на подарок, и повеќе.Со доволно гуми, можете да ги даде како подарок за вашите соученици и споделување на забава заедно.Опис Направи безбедно и еколошки материјали, тие можат да помогнат да се избрише молив марки.Креативни и цртан филм симулација куче форма гумичка може да донесе повеќе забава за учениците во процесот на учење.На мека текстура и уникатен изглед направи тоа и практичен и декоративни.Ова е поставена од многу практични и криејтив канцелариски дека ќе победи на љубовта на децата многу добро.Карактеристики - Димензии : 4. 00 X2. 00 X2. 00cm/ 1. 57 X0. 79 X0. 79inch.- Боја : Избрани Боја.- Материјал : Гума.- Висок - квалитет, cutest теди куче изглед дизајн, со светла боја и сјај.- Со доволно гуми, можете да ги даде како подарок за вашите соученици и споделување на забава заедно.- Нека децата се забавуваат функции како што се подароци, играчки, занаети и колекционерски предмети во прилог на учење цели.- Направи на безбеден и еколошки материјали, децата може да се користат со мир на умот.- Може да се купи оваа група на креативни теди куче форма гуми по прифатлива цена.Пакет Вклучувајќи 24 x Гуми.

За производот

Купувачите избираат и