• Свеж
Tezituor Гигант Коњ Препарирани Животни, Големи Пони Браун Кадифен Играчки Коњ, Голем Подарок за Децата,47 Инчи

Tezituor Гигант Коњ Препарирани Животни, Големи Пони Браун Кадифен Играчки Коњ, Голем Подарок за Децата,47 Инчи

DEN 1415.76

Од стока
Достапно.

【Голема Големина】Нашите кафеав коњ полнети животни целосна должина од 120 цм.Погоден за деца над 3 години. 【Реални Дизајн】На браун голема коњ кадифен кукла има супер меки кадифен, се чувствува многу удобно и мазни и меки, совршен за прегратки.Бушава коњски влакна, сјајна шамија, да ја направиме нашата кадифен коњ повеќе слатки. 【Добри Пријатели】симпатична гигант полнети коњ не е само играчка за деца, но исто така многу добар перница.Кога сте на одмор, спиење, гледа ТВ, тивко ја придружува вас, многу удобно.Тоа може да биде ставен на троседот, кревет, детска соба и така натаму. 【Совршен Подарок】гигант кадифен коњ е одличен подарок идеја за детските родендени, Денот на Вљубените, Божиќ, денот на Благодарноста, Велигден.Тоа исто така може да се користи за да ги красат вашата партија, куќа, троседот. 【Добра Услуга】Ако не сте задоволни со нашата голема коњче.Не грижете се, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обезбеди најдобра услуга по продажбата за вас и одговор за вас, за вашиот проблем што е можно побрзо.Дајте му на Детето Огромен Фаворит Изненадување.Без разлика кое време (роденден, Божиќ, или било годишнина), оваа 47-инчен кадифен играчки коњ е најголемото изненадување за децата. "Сакам да ме третираат не само како подарок толку многу за посебни прилики како што се родендени, Денот на Вљубените, Божиќ или само како неочекуван подарок за навива некој близок, но исто така и да се вашите верни пријатели, без разлика дали сте тажни или среќен, јас може да ве придружува.Те сакам.".Како да се направи тоа се опорави целосно. 1. По отпакувањето, се тресат на производ нежно. 2. Стави тоа на сонце или на фен за некое време. 3. Нека прекрасна полнети коњ остане тивко за некое време, и тоа ќе се врати во неговата оригинална состојба.

За производот

Купувачите избираат и