• Свеж
Сенка&Beyond Приватност Ограда Екран 4'x50' Екран Ограда Зелени Тешки 150 GSM Мечување Мрежа Сенка Нето-Маска за Ѕид Градина Двор Дворот Затворен Отворено Дома Декорација

Сенка&Beyond Приватност Ограда Екран 4'x50' Екран Ограда Зелени Тешки 150 GSM Мечување Мрежа Сенка Нето-Маска

DEN 1007.52

Од стока
Достапно.

Високо квалитетен материјал - Сенка&Beyond приватност ограда екран е изградена од 150 gsm УВ заштитен НЕ-РЕЦИКЛИРАНИ HDPE ткаенина со трајни месинг grommets на секоја страна.Оградата за приватност екран мерки точно 50' долго x 3'8" високи, совршено се вклопуваат за ограда тоа е 4 ft високи.Идеален за приватност решение - единствена поврзана дизајн на мечување екран обезбедува 90% видливост блокади да се заштити приватноста во вашиот двор.Тоа се овозможува на воздухот и правец да помине и се протега преку тесна за навремено отпорни изглед.Засилен црна обврзувачки & Анти- 'рѓа grommets - Фабрикувани со 2.5" црна врзување со двојно засилен ткаенина на сите рабови за максималниот животен век.Лесно да се инсталира - Користете поштенски врски да се зацврсти на grommets да ограда во секоја страна.Сите grommets мора да се користи за да се обезбеди ограда екраните на оградата( Zip врски се продава одделно).Идеален за condo/ апартман балкони, backyards патио и собирање области, базени и patios, или каде што треба малку приватност.

За производот

Купувачите избираат и