• Свеж
POYEE Градина Пребивање - 7 x 100 FT Тешки Градина Нето за Зеленчук и Овошје Дрвја

POYEE Градина Пребивање - 7 x 100 FT Тешки Градина Нето за Зеленчук и Овошје Дрвја

DEN 479.76

Од стока
Достапно.

Широк спектар на примена сценарија : Градина, нето заштита на овошни дрвја, бери грмушки, јагоди, грмушки, растенија, цвеќиња, овошје и зеленчук, може да се користи со градинарски мечување, или како привремена мерка против мали животни.Сеопфатна заштита : Градина пребивање се заштити од птици, пеперутки и многу видови на градинарски мали животни.Одржување на пејзаж и култури од елени, птици, гулаб, зајак, верверица, или сите видови на месо од живина.Цврсти и издржливи : Направен од нови материјали, квалитетот на се силни и не е лесно да се скрши, со цел да му се спротивстават на сите сезони во сончева светлина.Лесен за инсталација : Сече во било која големина ти треба со ножици, и го стави тоа до околу вашиот зеленчукова градина или овошни дрвја.Градината пребивање штити јагоди,боровинки,и зеленчук од птици,елени и мали животни.Достапни големина избор : 7x65ft,7x100ft,13x13ft,13x33ft, 13x50ft.Цврсти и издржливи.Птица пребивање за градина.Заштита на овошни дрвја.Лесно да се инсталира.Градината ограда на животните бариера.Елени пребивање.Ги покрие вашите растенија.Може да се користи како езерцето пребивање.Заштита кои риби.Премиум градина мрежа.Градината пребивање штити јагоди,боровинки,и зеленчук од птици,елени и мали животни.Достапни големина избор : 7x65ft,7x100ft,13x13ft,13x33ft, 13x50ft Sturdy и издржливи.

За производот

Купувачите избираат и