• Свеж
3-Ниво Cupcake Стојат Смола Мувла, Крис.W 3 Слоеви Калапи за Смола, Епоксидна Смола Нивоа Фах Мувла, Geode Силикони Кастинг Мувла со Хардвер Фитинзи за Изработка на Торта Сл?

3-Ниво Cupcake Стојат Смола Мувла, Крис.W 3 Слоеви Калапи за Смола, Епоксидна Смола Нивоа Фах Мувла, Geode Силикони

DEN 424.80

Од стока
Достапно.

Пакет Се Вклучени : 3 Еез Плоштадот Силикони Торта Стојат Фах Мувла, 1 Сет Злато Торта Стои.Не се вклучат и други додатоци.Димензии : Страна должина на Круг Мувла : 15cm/5.90 инчен(мал); 20cm/7.87 инчен(среден); 25cm/9.84 инчен(големи).Високо-Квалитетни Материјали : Cupcake Стојат Смола Калапи се направени од висок квалитет со силиконска, мека, трајни и еднократно.Не се лепи, не се кине, лесно да се чисти и demold.Готови производи се многу сјајна и мазна како огледало.Широка Примена : Совршен за изработка на торта коцки, овошје послужавник, торта носители, ахат послужавник, смола увеселителен парк и слично.Направете свој личен торта стои.Одлично за оние кои се љубители на DIY занаети, може да се развие вашето целосна креативноста на оваа мувла.Гаранција за парите назад.Ние сме толку сигурни во нашите производи кои се нудат на 30-ден замена или гаранција за парите назад.Се чувствуваат слободни да не контактирате ако никакви проблеми.

За производот

Купувачите избираат и