• Свеж
ProCase iPad Мини 6 8.3 Инчен 2021 за Приватност Екран Заштитник, Анти-Шпионски Калено Стакло Екран Филм Guard Екран Заштитник за 8.3 iPad Мини 6 Генерација 2021

ProCase iPad Мини 6 8.3 Инчен 2021 за Приватност Екран Заштитник, Анти-Шпионски Калено Стакло Екран Филм Guard

DEN 359.76

Од стока
Достапно.

????【Компатибилност]】Калено-стакло за Приватност Екран Заштитник исклучиво наменети за i Pad Мини 6 Генерација 2021 САМО (Број на Модел : A2567 A2568 A2569).Ве молиме проверете назад дното на вашиот i Pad да се најде бројот на моделот. ????【Анти Шпионски】Со овој филм на вашиот екран се видливи само за лицата кои се директно во предниот дел на екранот, спречување на несакани snoopers од гледање на вашиот екран. (Ве молиме имајте во предвид дека приватноста покрие ќе потемни екранот малку да се спречи peeking очи во близина на вас, па ве молиме да се обратат до вашиот уред осветленост на дисплејот за подобро прикажување на искуство). ????【Висок Квалитет】 9 H цврстина површина, за заштита од случајно гребење и удари. ????【Лесно да се инсталира】 Меур-бесплатна инсталација, само ги зема секунди; Напредни силикон лепило, нема остатоци лево кога отстранување. ????【Реалниот Допир Чувствителност】Направена од ултра тенок калено стакло (0.33 mm дебелина), одржување на вистинскиот допир чувствителност на вашиот i Pad.

За производот

Купувачите избираат и