• Свеж
Bofell Женска Активни Долг Ракав Zip До Дуксери со Џеб Маскирани Суичери Јакни

Bofell Женска Активни Долг Ракав Zip До Дуксери со Џеб Маскирани Суичери Јакни

DEN 503.76

Од стока
Достапно.

Q1:Се овие zip до дуксери точно да големината?.Комплетна Поштенски До: Тоа може да се носи како Јакна или по сопствена.Q2 : Ќе навремено или намали по испран?или не мириса лошо или нервозни?.Q3 : Дали оваа качулка јакна материјал слабее брзо?.Боја Блок Ракави:Модерен боја блок дизајн, малку притисна дизајн го прави тоа повеќе стилски.Боја : 2-темно Сива | Големина : Мали Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

За производот

Купувачите избираат и