• Свеж
Бела Чиста Завеси 84 Инчен Должина, Grommet Polka Точки Полу Voile Drapes Газа Полу Чиста Прозорецот Третман Оркестарот за Дневна Соба Деца Девојки бебе соба Спална соба, 2 Панел

Бела Чиста Завеси 84 Инчен Должина, Grommet Polka Точки Полу Voile Drapes Газа Полу Чиста Прозорецот Третман

DEN 647.76

Од стока
Достапно.

Симпатична дизајн : малку pompoms изгледа како малку цвеќиња везени на површината на белата солидна чиста панел претстава која сама по до повеќе да се забавуваат,стара шик изглед и оди добро со вашиот декор стил.Особено за ќерки,девојки,деца,бебе.Маглива s амбиент преку омекнување на дојдовни светлина, кадрирање на вашиот windows, и на создавање на впечаток дека вашиот соби имаат повеќе висина.Кога прозорците се отворени и нежно ветре е дува преку, движењето на sheers исто така, може да обезбеди убав стилски допир.Работа со Слоеви.Можете да ги користите блокира ролери ролетни, роман ролетни или блокира завеси или обвивка зад sheers за да го добие овој слоевит и функционален изглед.Шик Изглед.Карактеристична pompom дизајн кој нуди совршен акцент за вашиот дом оркестарот стил.Оние чиста странични панели ќе ги красат вашата домашна доброто и елегантен, и лесно да одговара на вашиот постоечки внатрешни работи декор.

За производот

Купувачите избираат и