• Свеж
Левак Деца Ножици со Galadim (Пакување од 5, Заоблени-совет, 5.2-Инчен) - Lefty Мека на Допир Тапи Училиште Студентски Ножици Shears ГД-018-J

Левак Деца Ножици со Galadim (Пакување од 5, Заоблени-совет, 5.2-Инчен) - Lefty Мека на Допир Тапи Училиште

DEN 191.76

Од стока
Достапно.

Пакет од 5. за левак само. 5.2" (Нож должина : 1.7").Ергономски Дизајнирани Рачки - Лесен за Употреба.Мека на Допир Рачки – Удобен за Користење.Две Бои (зелено-3 брои, црвено-2 count).Galadim левак Деца Ножици (Пакување од 5, Заоблени-совет, 5.2 Инчен cm) КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ - За левак само - Пакет од 5 - 5.2" (Нож должина : 1.7") - Ергономски Дизајнирани Рачки - Лесен за Употреба - Мека на Допир Рачки – Удобно да се Користи - Две Бои (зелено-3 брои, црвено-2 count) Грижете се-бесплатно Гаранција - Со 12 месеци грижете се-бесплатен производ гаранција од Galadim - Секогаш задоволни со сервисот за 24*7 достапните ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИ Димензија : 5.2× 2.2 × 0.28 инчи Нето тежина : 0.97 унци.

За производот

Купувачите избираат и