• Свеж
2 Пакет MOHAVE Компатибилен со iPhone 13 Про Max Приватност Екран Заштитник 6.7 со Авто Усогласување Комплет, Дијамант Цврстина Анти Шпионски Калено Стакло, 10X Воена Одделени?

2 Пакет MOHAVE Компатибилен со iPhone 13 Про Max Приватност Екран Заштитник 6.7 со Авто Усогласување Комплет,

DEN 357.12

Од стока
Достапно.

★【Совршен Компатибилност】 Специјално дизајнирани за Apple i Phone 13 Про Max 6.7 инч.Прецизни ласерски сече калено стакло и совршено се вклопува, компатибилен со сите видови на предмети на пазарот. ★【Пропадне-доказ за Инсталација】 Доаѓа со иновативни Авто Усогласување Полнење што го прави совршен усогласување бриз.Лесно брзо инсталација во секунди, балон за слободни и не е лесно да падне.Онлајн инсталација видео туториал исто така е достапен. ★【Одлична за Заштита на Приватноста на】 MOHAVE i Phone 13 Про Max приватност екран заштитник може да се постигне 23° ултра-мали агол супер моќни приватност функција, телефон екран е видлива само на лице кое е во предниот дел на екранот, заштити вашите лични информации, без оглед што прилика. ★【10 X Воена Одделение за Заштита на】 Направени од премиум дијамант цврстина калено стакло, со максимална заштита од гребнатини, инциденти, и испакнатините.Го спречува вашиот i Phone екран од искршената кога состанок тешки влијание. ★【Доживотна Гаранција】 Пакетот вклучува : 2* i Phone 13 Про Max 6.7 инчен калено стакло за приватност екран заштитник со Авто Усогласување Комплет, 2* ВЛАЖНИ БРИШЕ, 2* Микрофибер Крпа, 2* Прашина Апсорбер, 1* Стискаш Картичка, 1* Не се лизга Мат, 1* Прирачник за Корисникот.Бесплатен замена или рефундирање за било какви проблеми со квалитетот и инсталација грешки.Професионални услуги на клиентите е секогаш од ваша страна, брз одговор во рок од 24 часа.

За производот

Купувачите избираат и