• Свеж
Домашно Милениче Портер Мода Куче Кинолошки, Различни Големини

Домашно Милениче Портер Мода Куче Кинолошки, Различни Големини

DEN 671.76

Од стока
Достапно.

Мали Миленичиња Гајба : Ова куче кинолошки за мали кучиња, има лесен-отворете latch за отворање на кучето патување превозникот со една рака Капак вклучува вграден простор за дополнителни пет идентификација.До 10 кг : Погоден за домашни миленици до 15 кг.Авионски : Ова домашно милениче превозникот ги исполнува повеќето авиокомпанија товар спецификации На авионски кинолошки за кучиња, мачки, исто така, има вентилација на 3 страни.Aspen Миленичиња : Aspen Милениче обезбедува секој ден најважен за пет родители, кучиња, мачки Проверете Aspen Миленици за поводник кабел тај-outs, отпадоци кутија додатоци, пет играчки, гравитацијата вода/храна чинии, пет кревети, куче куќи, превозници повеќе.Само За домашни Миленици : Petmate го прави различни од пет производи за кучиња, мачки, кокошки и други мали крзнени пријатели Проверите нашите брендови како што се Aspen Миленичиња, Носачи Чекан, Booda, Chuckit, Пет Qwerks повеќе.Големина : ДО 15 КГ | Боја : Розова.

За производот

Купувачите избираат и