• Свеж
Ashland Транспортер - 10F05KG03B22 - Ролери Подвижни, 5 ft. L, 22BF

Ashland Транспортер - 10F05KG03B22 - Ролери Подвижни, 5 ft. L, 22BF

DEN 5471.76

Од стока
Достапно.

Топката Центар до Центар Ролери Проред 3 Во.Заврши Прав Обложени Рамка Материјал 11 ga.Челик Ролки за Криви Дел - Дизајн им била заклучена Објект Ролери Подвижни вкупна Должина од 5 ft.Кревет Должина 5 ft.Вкупна Ширина 24-3/4 Во.Кревет Материјал Челик Помеѓу Рамка Ширина 22.Ролери Кол 1 До 15/16 Во.Ролки за Подвижни Дел 20 Ролери Позиција Поставени Високо на 3 во Центрите за Ролери Материјал 16 ga.Челична Рамка Капацитет по Нога на 5-Ft.Центри 600 lb.Рамка Заврши Во Прав Обложени.

За производот

Купувачите избираат и