• Свеж
Klipsch Опкружувачки 3 Говорникот Пар, Црна, Модел:1067530

Klipsch Опкружувачки 3 Говорникот Пар, Црна, Модел:1067530

DEN 7176.00

Од стока
Достапно.

Звукот бар автоматски ќе ја дешифрира Dolby digital и DTS 5. 1 Аудио и обезбеди дискретни опкружувачки звук.Една 3" Полн спектар на возачот на звучник ви опкружувачки звук со јасни вокали и динамичен soundtracks.Ставете ги овие опкружувачки звучници на tabletop, го користите звучникот месеци или монтирање на ѕид со удобен 1/4-20" влошки.Извор На Енергија Тип : Corded Електричен.Вклучени Компоненти : Connection Dongle.Безжична Комуникациска Технологија : 5.8 Ghz.Додадете овие најдобра во класата опкружувачки звучници да компатибилен Kirsch звук барови За инстант домашно кино искуство.По додавање на околу 3 звучници на вашиот бар 48, звукот бар автоматски ќе ја дешифрира Dolby digital и DTS 5. 1 audio да се обезбеди кристално јасна опкружувачки звук.

За производот

Купувачите избираат и