• Свеж
ALEKO SF9045OR4X100 Мулти Цел Безбедноста Снег Ограда 4 x 100 Метри Портокал

ALEKO SF9045OR4X100 Мулти Цел Безбедноста Снег Ограда 4 x 100 Метри Портокал

DEN 718.80

Од стока
Достапно.

Нашите светло обоени безбедност ограда е голем видливо предупредување што може да се користи за апликации како сообраќај за контрола, градилишта, патот работа, спортски настани и многу повеќе.Лесно да се постави, ги симнат, транспорт и чување.Направени од високо густина ПВЦ; тоа е времето и температурата отпорни и тоа нема да ги кородираат. 2 x 3.5 инчен мрежа отвори се овозможи проток на воздух додека се уште не се доволно мали за да не дозволувајте ништо да падне преку.Производ димензии : 4 x 100 метри; Боја : Портокал.Кога сте cordoning надвор изградба или уривање сајт, подготовка на толпата или сообраќај за контрола, или мечување надвор градина, безбедност ограда е голема, светло-обоени потсетник за луѓето да се види нивните чекор.На ALEKO бренд портокал безбедност ограда е високо видливи и лесно да се инсталира бариера за било која од вашите потреби.Направена од висока густина ПВЦ, оградата материјалот е отпорен на временските услови, температура, и корозија, и без метални делови значи дека тоа е ' рѓа-слободни.На екранот е доволно издржливи за да се ре-редовно се користи, и треба да трае долго време, без потреба да се променат.Мрежа е 2 х 3.5 инчи, кој овозможува проток на воздух, додека се уште не се доволно мали за ништо да падне или да избега.И кога тоа не е веќе потребно, нашата безбедност ограда ролни до брзо за лесен транспорт и чување.Производ димензии : 4 x 100 метри; Боја : Портокал.

За производот

Купувачите избираат и