• Свеж
Систем ВЕЌЕ Prolonger Гел за Него, 2 Течност Унца

Систем ВЕЌЕ Prolonger Гел за Него, 2 Течност Унца

DEN 526.80

Од стока
Достапно.

Природата Инспириран Одложување Гел.Сите Зачини и Пачули Масло Обезбеди Природен Numbing.Идеален за Мажите кои сакаат подолготрајни ефекти со редовна сила формула.Се зголеми задоволство со jo prolonger гел, редовна сила гел кој користи природни numbing состојки да го забават појавата.Додавање на масло нане е дизајнирана за да се подобри продолжување на ефект, додека, исто така, обезбедување на природен plumping сензација.Совршен за да ги користите за време соло-игра и предигра, овој гел нуди повеќе возбудлива апликација, со подолготраен ефект.

За производот

Купувачите избираат и