• Свеж
Hayward IDXVAL1931 Гас Замена на Вентили за Полнење за Hayward H-Серија Индуцирана Нацрт и Базен Грејач

Hayward IDXVAL1931 Гас Замена на Вентили за Полнење за Hayward H-Серија Индуцирана Нацрт и Базен Грејач

DEN 1127.76

Од стока
Достапно.

Гас замена на вентили за полнење.Се вклопува hayward h-серија над земјата базен грејач модели h100id1, abg1001. Исто така се вклопува hayward h-серија над земјата предизвикана нацрт-грејач модел h100idp1. Тежи 76.1 фунти.Овој гас вентили за полнење е дизајниран да ја користи со Hayward H-Серија над земјата базен грејач модели H100 ID1, ABG1001 и исто така компатибилна со Hayward H-Серија над земјата предизвикана нацрт-грејач модел H100 IDP1. Тежи 76.1 фунти.

За производот

Купувачите избираат и