• Свеж
Sperry mens Multicolor Кану 3 Pack Лагер Чорапи

Sperry mens Multicolor Кану 3 Pack Лагер Чорапи

DEN 384.00

Од стока
Достапно.

58% Памук, 21% Најлон, 19% Полиестер, 2% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Три пакет на лагер чорапи секој кој elasticized topline и logoed дното.Одржите вашиот брод чевли чувство свежо со кану лагер од Sperry Топ-Sider.Невидливи лагер Чорапи се идеален за прошетки чевли.

За производот

Купувачите избираат и