• Свеж
Greentime 12 Компјутери 14cm / 5.5 во Вештачко Злато Црвено Poinsettia Цвеќиња Декорација со Клипови и Произлегува Сјајот Елка Украси за Божиќ Свадба Партија Венец DIY

Greentime 12 Компјутери 14cm / 5.5 во Вештачко Злато Црвено Poinsettia Цвеќиња Декорација со Клипови и Произлегува

DEN 431.76

Од стока
Достапно.

Пакетот Вклучува : 12 компјутери Божиќ сјајот црвено poinsettia цвеќиња + 12 компјутери метал клипови + 12pcs произлегува.Материјал : Овие Божиќ цветови се изработени од високо квалитетни свила и пластика со сјај во прав.Сјајот во прав може да барака кога станува збор.Тоа нема да влијае на надворешниот изглед!Се надеваме на вашиот љубезно разбирање!.Димензии : дијаметар на poinsettia цвет е приближна 14cm /5.5 во.На додатоци за украсување garlands,rattans,подароци,ракотворби,ментл,Божиќ дрво,цветни аранжмани,windows,итн.Направи вашиот дом или на лице полн со празнична и сјајна чувство.Како да се користи?Вметнете ја клип совет во Божиќ цвет база цевка потоа да ги применуваат во било каде ви се допаѓа.Лентата може да се користат за декорација Божиќ подарок завиткување,венец,елка и така натаму.Имајте на ум : Тоа би можеле да имаат мирис кога ќе се отвори пакетот.Само воздух надвор за 1-2 дена.Мирисот ќе исчезне.

За производот

Купувачите избираат и