• Свеж
Тали Кафе италијански Печено, Keurig К-Чаши (24 Count)

Тали Кафе италијански Печено, Keurig К-Чаши (24 Count)

DEN 2012.88

Од стока
Достапно.

Дегустација Белешки : Комплекс и стабилна.Суптилна spiciness и долго, задоволувајќи се заврши.Детали за производот : Ова е Темна Печено Кафе дека е сертифициран Кошер (U).Keurig Квалитет : Ако тоа не мора Keurig лого, тоа не е Keurig квалитет.Со цел за вашиот Keurig бруер да ви даде најдобри пијалаци е можно, бидете сигурни да го користите само Keurig К-Купот пакети.На Keurig Разлика : Дали вашиот утро џо ви дава основи за прослава или мока те прави во текот на месечината, вашиот Keurig бруер е во можност да пијалак повеќе од 250 видови на кафе, чај и топла какао, плус сезонски и кафе стил пијалоци.Компатибилен со Keurig 2.0 Brewers.Совршен пример за Тали е бавно печење филозофија.Италијански Печено е вид на кафе, ќе го најдете ако сте доволно среќни да се стигне до Јужна Италија.Полно работно тело и интензивна, има суптилен spiciness и долго, задоволувајќи се заврши.

За производот

Купувачите избираат и