• Свеж
Калвин Klein Жените Модерна Памук Bralette

Калвин Klein Жените Модерна Памук Bralette

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 53% Памук, 35% Модални, 12% Elastane.Увезени.Еластична бенд, без затворање.Машина За Миење.Unlined чаши за природен изглед и лесни, дише чувствуваат.Лесно pullover racerback силуета.Мек, флексибилен логото на бендот, го задржува форма носат по носат.Хардвер-слободни.Одвраќање-слободни.За повеќе покриеност и опуштено се вклопуваат, големина нагоре.Обновено класичен, ова unlined памук Bralette карактеристики еластична градник бенд со повторување, исконски Калвин Klein лого.

За производот

Купувачите избираат и