• Свеж
Простор Алуминиум antirust Тоалетна Хартија Носителот со Полица + Кука за Бесење на Хартија, Не Перфориран Ѕид Монтирани Тоалетна Хартија се тркалаат Носителот, Бања Х?

Простор Алуминиум antirust Тоалетна Хартија Носителот со Полица + Кука за Бесење на Хартија, Не Перфориран Ѕид

DEN 311.76

Од стока
Достапно.

????【Нерѓосувачки челик материјал】Тоалетна хартија се тркалаат носителот со телефонот полица,материјалот е простор алуминиум, ' рѓа и корозија.Кука дебелина од 2,5 mm,обезбеди доволна поддршка. ????【Повеќе Опции за Инсталација】На тоалет хартија за носител со телефонот стојат ви дава 2 инсталација опција- MS Adchesive или Дупчење Завртки 1. Се применуваат лепак и се држи на ѕидот. 2. Дупчење , тоа доаѓа со комплетна на хардвер за полнење за да се качи тоа насекаде(2*пластични ракав,2*завртка,2*завртка ззп).Дупчење на располагање вар ѕид,насликани на ѕид. ????【Безбедно Телефон Полица】На линискиот дизајн го спречува телефонот од лизгање од работ, телефонот полица е доволно голем за одржување на разни предмети, како што се iphone13pro Max/13pro/13/12promax/12pro/12 ..големи телефони, bluetooth звучници, влажни брише или лицето ткиво, воздух два итн.Овој труд се тркалаат носителот одговара на повеќето на големина на хартија во ролни. ????【Модерна & Стилски Дизајн】Нашите Тоалетна Хартија Носителот Полица со Мат со црна заврши, водоотпорен, рѓа-доказ и корозија-отпорни。Четири агол филе дизајн е усвоен за да се спречи остри injuryour.На ѕид хартиена крпа за носител со полица се вклопува речиси оркестарот стил,Едноставна и великодушни без да се губи убавината.МИЛО ДИЗАЈНИРАН Тоа е мило-дизајниран на врвот на оваа тоалетна хартија носителот да го спречува работи од лизгање off.Тоа е повеќе безбеден да го држите телефонот,лицето ткиво,влажни брише, избрише сад, течен сапун, воздух новак, малку книги или други продукти.ГРИЖА И ОДРЖУВАЊЕ 1. САМО чисти со мека, влажна крпа нежно.

За производот

Купувачите избираат и