• Свеж
Патриот PS5 Соларни Energizer, 0.04 Joule

Патриот PS5 Соларни Energizer, 0.04 Joule

DEN 3719.76

Од стока
Достапно.

Без оптоварување напон = 7,400. 500 ohm оптоварување напон = 2,600. 1 година целосна замена гаранција.Главната боја е црна.На Патриот PS5 електрична ограда energizer е соларни 0.04 joule модел кој е идеален за одржување на мала непријатност штетници нашите или за чување на мали животни кои се содржани.

За производот

Купувачите избираат и