• Свеж
Џинг-Пораст 10PCS 9cm Должина Кристално Стакло Монистра Приврзоци Монистра Виси Стаклени Призми Монистра Насоки за Дрво Garlands Божиќ Свадба Партија Дома Декорација(Жол?

Џинг-Пораст 10PCS 9cm Должина Кристално Стакло Монистра Приврзоци Монистра Виси Стаклени Призми Монистра Насоки

DEN 471.84

Од стока
Достапно.

Материјал : Висок Квалитет Кристално Стакло монистра со нерѓосувачки челик прстени,Монистра НЕ се акрил, НЕ смола.Големина На : Teardrop призмата должина е 50 mm, Octagon зрнца со дијаметар е од 14 mm, Секој призми монистра влакно должина е до 9 CM.Лесно да се откажам : со метална тенок прстен на врвот на pendant, чиј дијаметар е 11 mm, удобно и лесно да виси на секоја места сакате како декорација.Одлично за Свадби, Бебе Соби, Елка Украси, Уметнички Проекти, Изработка на Накит, Ѓердани.Пакетот вклучува : 10 PCS Кристално Стакло монистра Приврзоци; Боја : Жолто монистра + Сребрена боја прстени.Големина : 50mm Teardrop | Боја : Жолто.

За производот

Купувачите избираат и