• Свеж
Косата Кифла Создателот Сет, YaFex Крофна Кифла Создателот 4 Парчиња(1 Голема, 2 Средни и 1 Мала), 6 Парчиња гума за џвакање Коса Врски, 20 Парчиња Коса Боби Игли, Русокоса

Косата Кифла Создателот Сет, YaFex Крофна Кифла Создателот 4 Парчиња(1 Голема, 2 Средни и 1 Мала), 6 Парчиња

DEN 143.76

Од стока
Достапно.

Она што Ќе Добиете : 4 повеќе големини русокоса Doughnut Пунџа Одлуки (големи, средни и мали), 6 парчиња гума за џвакање Коса Врски, 20 парчиња Боби Иглички.Совршен сите-во-едно косата пунџа стил за полнење за девојки и жени.Лесен за Користење : се Собираат на косата во рамките на doughnut, а потоа завиткајте ја косата и се зацврсти со игли.Ви обезбеди стабилен и природна коса во пунџа минути.Модерен и Убава : Одлични за создавање на нови совршен пунџа крофна фризура, chignons, sock пунџа фризура, балет пунџа, updo фризури, и повеќе.Погодна за Многу Прилики : да се Создаде различни фризури со косата кифла создателот за партија, кои датираат, свадба, јога, трчање, танцување и сл.Спецификации : .Боја : Кафена, Русокоса.Големина : Голем 3.5-инчен Дијаметар, Средни 3-инчен Дијаметар, Мали 2,5-инчен Дијаметар.Материјали : Најлон.Количина : 4pcs Коса Doughnut Кифла Создателот + 6pcs Ластичиња за Коса Врски+20pcs У Облик Црна Коса Боби Иглички.Совршен за деца и возрасни да се создаде убава балет пунџа, sock пунџа фризура, updo фризури.Погоден за различни прилики, како партија, кои датираат, свадба, јога, трчање, танцување и сл.Употреба на клучен збор" Кифла Создателот" за да пребарувате на Youtube.Се прават разни фризури преку doughnut кифла создателот со гледање видео туторијали.Да се на право коса сега.

За производот

Купувачите избираат и