• Свеж
Дрвени Покрена Колонист Кутија со Нозе - Покачена Отворено Патио Cedar Градина Кревет за Полнење да Расте Зеленчук - Неспоредлив Сила Трае Години, Природни Rot-Отпорни ?

Дрвени Покрена Колонист Кутија со Нозе - Покачена Отворено Патио Cedar Градина Кревет за Полнење да Расте Зеленчук

DEN 4031.76

Од стока
Достапно.

ПРОИЗВОД ДИМЕНЗИИ : 41.6" (Ч) и има 6 кубни метри на почвата.Слотови и ткаенина лагер нека вашиот колонист се исцеди, додека одржување на нечистотија во внатрешноста.Овие често не успеваат веднаш по садењето, оставајќи ги сите вашата напорна работа и дома-одгледувани растенија и зеленчук на земјата наместо во колонист каде што тие припаѓаат.Тие изгледаат одлично на вашиот балкон, патио, тремот или на било кој друг отворен простор.Овие тешки-должност planters се 11.Тоа е тоа!Другите ќе се обидат да ги намалат трошоците со користење на други одбори, но ние сме изшкуркан сè непречено да ги заштитите вашите раце.Оваа гаранција нуди целосна замена или рефундирање ако вашиот колонист не успее, додека во употреба.Трнлив преземат грижата на тешко работи, сега е вашиот ред да се направи забава дел.Лесно собранието ви добива градинарство во 10 минути!Без мерење, сечење, или дупчење - ние се грижеше за сите оние details Just додадете почвата, семињата, т веруваат нас, може да се обидете со една од поевтини опции.Ние се наоѓа во САД и не сите наши дизајн на производи, маркетинг, а за поддршка на корисниците.

За производот

Купувачите избираат и