• Свеж
Мачка Обувки за Мажи Втората Смена на Работа Подигање

Мачка Обувки за Мажи Втората Смена на Работа Подигање

DEN 1536.72

Од стока
Достапно.

100% Кожа.Увезени.Вештачки единствена.Вратило мерки околу 6.5#инчи од лак.Чипка-up мека-пети работа подигнете во кожа кој хексадецимален-форма grommets, брзина алкохол окно, и кадифен logoed јака.Goodyear велт изградба.Најлон sockliner и обвивка.Масло отпорни на влечење outsole.ASTM F2892-18. Climasphere дише insole држи ногата удобно.Goodyear Велт Изградба обезбедува максимална трајност и овозможува флексибилност.Квалитетот подмачкана полно зрно кожа или nubuck испорача долгорочната трајност и заштита.T3 Гумени Outsole испорачува лизга отпор за оптимално влечење.Конструиран најлон мрежа поставата оптимизира breathability и удобност.Челик месо тело за дополнителна поддршка и стабилност.Лизга-Отпорни outsole за контрола на ниски влечење површини.Отстранлив СТП Sock Лагер обезбедува сите-ден удобност.Направени на Злато Оценет Tanneries (LWG).Како светот е основно производителот на тешка опрема, Мачка earthmovers се познати во целиот свет, како симбол на чесна работа, сила и интегритет.Мачка Обувки прави чизми и чевли врз основа на истите принципи.Брендот еволуираше од работа чизми во спектар на индустриски и неформални обувки изграден со единствена цел да се остане верен на нивните оригинални цел-создавајќи вистински, напорно чизми и чевли.

За производот

Купувачите избираат и