• Свеж
LED Плакарот Светлина, OxyLED 36 LED USB Полнење Сензор за Движење Плакарот Светлина Безжична Под Кабинет Осветлување, Стап-на Cordless Сензор за Движење Гардероба Бар за Скали?

LED Плакарот Светлина, OxyLED 36 LED USB Полнење Сензор за Движење Плакарот Светлина Безжична Под Кабинет Осветлување,

DEN 455.76

Од стока
Достапно.

МУЛТИ-ЦЕЛ : Овој безбедно светлина има висок квалитет на алуминиум легура случај, кој има подобар дисипација на топлина перформанси, а тоа е многу повеќе трајни и стилски од поевтина пластика плакарот светлина, така што Тоа е совршен избор да се користи во таванот, подрум, плакар, ковчегот, фиока, итни материјали за складирање просторија, гаража, стаклена градина, hutch, поштенско сандаче, медицина кабинет, пиштол безбедно, бура визбата, единица за складирање, суета огледало, работна станица.Топло прашува : 1.

За производот

Купувачите избираат и