• Свеж
3 Pack 4-Pin Molex (Вистинската 2-Pin) да 2 x 3 Pin / 4 Pin PMW 12V PC Случај Фан Адаптер Кабел, 3-Pin или 4-Pin (PWM Конектор) да Molex Компјутер Кулер за Ладење Вентилатор Splitter Y Моќ Кабел

3 Pack 4-Pin Molex (Вистинската 2-Pin) да 2 x 3 Pin / 4 Pin PMW 12V PC Случај Фан Адаптер Кабел, 3-Pin или 4-Pin

DEN 1020.00

Од стока
Достапно.

Оваа molex до 4 pin фан адаптер може моќ ДВА 3-Pin или 4-Pin (PWM Конектор) PC Случај Фанови Со molex конектори.Answer : ___________________________ NOTE : ова molex до 4 pin фан адаптер е всушност 2-Pin, но тоа се уште работи чисто за 3-Pin или 4-Pin PC Случај Фанови.ќе работи чисто на вашиот компјутер.Кабел Должина е 26cm/10.2 инчи (со Исклучок на Конектори).Квалитет на топлина-отпорни кабли со сребро обложен кабел јадро.Она што ќе добиете : 3 пакети на molex до 4 pin фан адаптер кабли, 60 дена гаранција за враќање на парите, 18-месечна гаранција плус пријателски услуги на клиентите.Answer : ___________________________ NOTE : ова molex до 4 pin фан адаптер е всушност 2-Pin.Она што ќе добиете : 3 пакети на molex до 4 pin фан адаптер кабли (Molex до 2 x 3-Pin или 4-Pin Компјутер PC Случај Фан Y-Splitter Адаптер Кабли). 60 дена гаранција за враќање на парите. 18-месеци гаранција. Пријателски услуги на клиентите.

За производот

Купувачите избираат и