• Свеж
Faber-Castell Одлична Прашина Слободни Екстра Мека Чиста Бела Молив Гумичка најголемиот Дел Пак се Погодни За Цртање Уметност Office & Училиште Употреба [Кутија од 30] (4 x 1.9 x 1.

Faber-Castell Одлична Прашина Слободни Екстра Мека Чиста Бела Молив Гумичка најголемиот Дел Пак се Погодни За

DEN 516.00

Од стока
Достапно.

Супер се Спаси Кутија од 30 гуми (4 x 1.9 x 1.2 см секој).Прашина Слободни и прашина се тркалаат заедно.Екстра мека за ефикасно и чисти бришење.За сите Blacklead моливи.Врвен Квалитет Гумичка за Назад На Училиште или канцелариски материјали.Faber-Castell гумичка е со врвен квалитет гумичка особено за Назад На Училиште или канцелариски материјали.Вредност купувате.

За производот

Купувачите избираат и