• Свеж
DNJ MB900.30 Прекумерно Главните Лежишта за 1982-1995 / Тојота / 4Runner, Celica, Корона, Подигнување / 2.4 L / SOHC / L4 / 8V / 2366cc / 22R, 22RE, 22REC, 22RTEC

DNJ MB900.30 Прекумерно Главните Лежишта за 1982-1995 / Тојота / 4Runner, Celica, Корона, Подигнување / 2.4

DEN 761.52

Од стока
Достапно.

ОВА Е СОСЕМА НОВО : DNJ® Главните Лежишта Поставите Прекумерно .030 во. (.75mm).ОДГОВАРА : 82-95 Тојота / 4 Runner, Пикап, Celica, Корона 2.4 L L4 SOHC Природно Aspirated, Turbocharged 22 RE,22 R,22 REC,22 R-TEC.FITMENT БЕЛЕШКИ : Еден Сет Услуги Заврши Мотор, Од 3/82. DNJ Мотор Компоненти е целосна линија на услуги на Домашни & Јапонски мотор делови за автомобили и камиони.Ние внимателно одбрани DNJ Мотор Компоненти како единствена услуги.DNJ има 30+ години досие за квалитет, искуство и доверба.Тоа го прави смисла за нас за да го носат бренд кој ќе ни помогне да заработите лојалноста на клиентите и на долг рок.Дел # : MB900.30 Состојба : Нова Гаранција Тип : 1 година или 12,000-миле DNJ® ограничена гаранција Ова е сосема нов DNJ® Главните Лежишта Поставите Прекумерно .030 во. (.75mm) одговара : 82-95 Тојота / 4 Runner, Пикап, Celica, Корона 2.4 L L4 SOHC Природно Aspirated, Turbocharged Fitment Белешки : Еден Сет Услуги Заврши Мотор, Од 3/82 Мотор Ознака : 22 RE,22 R,22 REC,22 R-ТЕЦ Осветленост Дел # : : 5 M1705, 014-6161, Г-1590 P, BC258 J, 7148 M, 5 M1705, MB506, Г-1590 P, BM15-064, MBTO8 L Сите DNJ® Делови носат ограничен 12-месечен или 12,000-миле гаранција која се јавува прв.Оваа гаранција е ограничена на замена на неисправни производи само.

За производот

Купувачите избираат и