• Свеж
Xtitix Воена Дигитални Маскирна Поли Архивиран Padfolio Пишување Папка, Кавер -

Xtitix Воена Дигитални Маскирна Поли Архивиран Padfolio Пишување Папка, Кавер -

DEN 479.76

Од стока
Достапно.

Воена Дигитални Маскирна Дизајн Padfolio/ Пишување Белешка Рампа.Со еден голем отворен џеб, архивиран џеб, Карта сопствениците, ID Прозорецот и пенкало јамка.Лесен за вашиот бизнис,состанок и училиште.Димензија : 13-3/8"H x 10"W x 1-1/4"D, Боја : Сива Дигитални Маскирна.Воена Дигитални Маскирна Дизајн Padfolio/ Пишување Белешка Рампа Папка дојде со еден голем отворен џеб, 1x архивиран џеб, 5x Карта сопствениците, ID Прозорецот и пенкало јамка.Тоа е сите на еден padfolio вашата потреба за вашата работа или училиште.Може да се вчита на сите ваши додатоци во тоа.Димензија : 13-3/8"H x 10"W x 1-1/4"D, Боја : Сива Дигитални Маскирна.

За производот

Купувачите избираат и