• Свеж
Juvale Инсекти се Прикаже Случај со Стакло Врвот, Riker Планината за Собирање на Пеперутка и Бубачки (8 x 1.8 x 6 во)

Juvale Инсекти се Прикаже Случај со Стакло Врвот, Riker Планината за Собирање на Пеперутка и Бубачки (8 x 1.8

DEN 1214.40

Од стока
Достапно.

Инсекти се Прикаже Случај : роман екранот кутија е дизајниран за да им помогне на покажат деликатна предмети; јасно и премиум стакло прозорци ви овозможи да се покаже исклучите вашиот ценет бубачки, пеперутки, и растенија колекција.Отстранлив Пена : Можете да обезбеди примероци да се вклучени бубачка сандаче пена за да се создаде стабилна екранот.Мека Внатрешност : бубачка колекција кутија има мека сомот надеж дека дава луксузен се чувствуваат.Сигурен Материјали : Оваа грешка се прикаже случај е направена од дрво и синтетички кожа надворешниот слој.Совршена Големина : Секој пеперутка и инсекти примерок се прикаже поле мерки околу 8 x 6 x 1.8 инчи; ќе прима 1 инсекти случај во овој пакет.Прикажување на вашите ценети примероци со користење на овој инсекти колекција екранот.Овој примерок се прикаже случај е направен со висок квалитет на дрво и синтетички кожа надворешниот слој за премиум чувство.Тоа, исто така, вклучува парче на отстранлив пена за прикачување примероци на своето место.Секој инсекти кутија мерки околу 8 x 6 x 1.8 инчи, на идеална големина на некоја полица или маса екранот.Вие ќе добиете 1 инсекти се прикаже случај со пена.

За производот

Купувачите избираат и