• Свеж
Houwsbaby Ѕиркаат Голем Boo Слон Интерактивни Кадифен Музички Пеење Elephish Играчка Вее Уши Полнети Животни Симпатична Електрични Анимира Подарок, Сива, 11

Houwsbaby Ѕиркаат Голем Boo Слон Интерактивни Кадифен Музички Пеење Elephish Играчка Вее Уши Полнети Животни

DEN 839.76

Од стока
Достапно.

1.СИМПАТИЧНА СЛИКА : Овој анимиран кадифен играчки е симпатична и нејасни слон.Оваа симпатична слон има 2 големи уши, која може да се отвори.Родителите можат да го отворите патентите на ушите да се стави некои мали подароци во нив, како бонбони, мали играчки или нешто друго.Јас верувам дека вашите малку ќе се допаѓа изненадување.Дали сакате да си играат со него?. 2.КАКО ДА се ИГРА : Прво, возрасни треба да се отвори на батеријата поле на дното на листот слон со шрафцигер.Тогаш ќе треба да се стави во 3 АА батерии (НЕ се ВКЛУЧЕНИ), и да се сврти на префрлете се на "ON".Најпосле, само прашајте ги вашите деца да го притиснете копчето на своите раце.На тој начин, децата да комуницирате со слон и да се сподели со пријателите. 3.ИНТЕРАКТИВНИ ФУНКЦИИ : Ова електрична полнети слон има мека и кожен тело.Тоа може да се пее и да комуницираат, кога ќе притиснете на левото копче, тоа ќе се игра на песната "Дали Вашите Уши Висат Ниска", ако го притиснете копчето на десната рака, ќе каже "Ѕиркаат-a-Boo".Во меѓувреме тоа може да се размавта своите уши додека пее.Таа, исто така помага да се промовира деца' развој на слух, глума, и способноста на имитира неговото движење. 4.ОНА што го ПРАВИ ТОА : Нашиот кат на boo слон е направен од 100% природни и животната средина-пријателски материјал, како што се pp памук и нежно кадифен.Родителите не треба да се грижите дека интерактивни слон играчка ќе нула години " кожа.Во меѓувреме, неговите очи се безбедно пораби и деца нема да ги повлече надолу лесно.Дури и сега, ние ви препорачуваме деца под 6 години треба да си играат со него под надзор за подобро искуство. 5.КАДЕ ДА го КОРИСТИТЕ : Луѓето од сите возрасти, од години за да се пензионери, сите се чувствуваат неодолива да се игра со ова малку магични музички играчка.Тоа или може да се смета како подарок за роденден години.НАПОМЕНА : ве Молиме да го отстраните батерии ако за долго време складирање и чувајте го подалеку од оган и вода од безбедносни причини.Не се мијат.Ако имате било какви прашања во врска со проблемот, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе одговор во рок од 24 часа.Овој анимиран кадифен играчки е симпатична и нејасни слон.Оваа симпатична слон има 2 големи уши, која може да се отвори.Родителите можат да го отворите патентите на ушите да се стави некои мали подароци во нив, како бонбони, мали играчки или нешто друго.Јас верувам дека вашите малку ќе се допаѓа изненадување.Дали сакате да си играат со него?.

За производот

Купувачите избираат и