• Свеж
6 инчен 30 Насоки Реално Dreadlock Екстензии Човечка Коса рачно изработени Постојан Loc Екстензии За Жените/Мажите Може да Биде Обоена ,Завиткан и Избелени,(Ширина 0.6 см,6 и?

6 инчен 30 Насоки Реално Dreadlock Екстензии Човечка Коса рачно изработени Постојан Loc Екстензии За Жените/Мажите

DEN 1367.76

Од стока
Достапно.

Материјал :100% remy човечка коса, 100% рачно изработени постојан страв екстензии, мека loc екстензии вистинска човечка коса.Предност : Рачно изработени Постојан Loc Екстензии 0.6 см дебелина, Природни, Соодветен Квалитет.можете да ја проширите нив Тоа погоден за повеќето луѓе, и повеќето сцени.Пакување : 30 влакно/пакет со Квалитетот Dreadlocks Капчиња Кука/Игла и Стаорец Опашка Чешел. Може да се скрати времетраењето сакате,Обично 30-60 насоки може да се направи целосна главата.Лесен за инсталација : На locs може да се додаде на постоечки locs да додадете должината или за поправки на скршени locs.И тие, исто така може да се мијат нормално.Може да има мала разлика бидејќи од страна на одлуки.Тоа може да се избелени и обоена боја ви се допаѓа.,Ве Советуваме Најдете Локален Професионален Фризер за Да Ви Помогнат.со Квалитет Dreadlocks Капчиња Кука/Игла и Стаорец Опашка Чешел.Може да се скрати на.Може да се скрати времетраењето сакате,Обично 30-60 насоки може да се направи целосна главата.Бидејќи овие се Полни рачно изработени брави на косата, должината на екстензии ние предаден, ќе биде малку различен, тоа е нормално.Кога ќе го користите за прв пат, чешел вашиот locs да се направи меки, мало губење на косата е нормално.Dreadlock екстензии човечка коса е 100% рачно изработени, должината и ширината може да биде малку поинаков.Воопшто не се впие премногу долго време, сува нејзиниот во време после миење.Можете да ги добиете измијте ги и врела топла вода со оцет да се земе чешање далеку ако имате чувствителен скалп. 1.Висок материјал : Vlliyava компанија е директно производителот на 100% квалитетот човечка коса.Ние посветени на производство на Човечка Коса со висок квалитет.Ние само се соберат богородица коса се намали од младите донатори глави директно, нашата коса е многу здрава, чиста, природна, мека. 2.Aavanced технологија : Vlliyava Коса фабриката има повеќе од 15 години искуство во правење перики.Ние ги доставуваме нашата коса производи за сите луѓе кои имаат потреба од убава човечка коса dreadlock екстензии.Ние посветени на производство на Човечка Коса со висок квалитет. 3.Одговорна компанија : имаме напредна технологија ,квалификувани работници и добар шопинг искуства.Косата проверка внимателно пред Превозот Надвор.Бренд Име : Vlliyava.Губење На Информации : 100% Реално Dreadlock Екстензии Човечка Коса.Губење на Материјал : 100% Необработени Богородица Remy Човечка Коса, Може да се Бојадиса, Белена и Завиткан.Боја : Природата црна.Должина : 4/6/8/10/16 инчен( locs се мери од дното на меки врвот на коренот).Пакетот Вклучува : 10/30/60/Насоки/пак, слободно изберете во зависност од вашите потреби.

За производот

Купувачите избираат и