• Свеж
Bofell Женска Активни Долг Ракав Zip До Дуксери со Џеб Маскирани Суичери Јакни

Bofell Женска Активни Долг Ракав Zip До Дуксери со Џеб Маскирани Суичери Јакни

DEN 503.76

Од стока
Достапно.

【Лесни Јакна Жените】Ткаенина Тип:78%Полиестер + 17%rayon + 5%spandex.Лесен, Удобен кои прават да се чувствувате удобно да се носат во текот на целиот ден!.Патент затворање. 【Облека Грижа】Машина или Рака Мие со Ладна Вода и/ или Висат Линија Сува/ хлор/ Нема Сува Чиста. 【 Zip До Качулка Жените】Многу во Стилот Дизајн:Патент Затворање и Џебови, Прилагодлив Drawstring Хауба, Drawstring без метал совети, Боја Блок на ракавотдодава убаво малку детали на едноставни дуксери, Комплетна Поштенски До Пред - погодна за сите форми, Лабава Одговара, Основните Маскирани Sweatshirt.Совршен за да се Носат во сите годишни времиња. 【Дуксери за Жените】Совршено Парче за Вашата Гардероба Натпревар:Повик Лесни Качулка е Совршен за да се архивиран нагоре или се користи како јакна натпревар со Резервоар, Cami, Основните Tees, Фармерки, Шорцеви, Leggings, Панталони или Здолниште за Концизен Изглед.Исто така може да го Спарите оваа Термички долна облека во Зима.Мора да се Има Женска Дуксери во Вашата Гардероба. 【патент sweatshirt жените】Повод:Погоден за Повик за Дневно/ Home/ Тренингот/ Sport/ Office/ Travel/ Одмор/ Shopping/ Street/ Партија/ Отворено/ Клуб да се Носат.Најдобрите Подароци за Жените. 【Женска Дуксери】Лесно да се Грижи:Издржливи ткаенини, не е лесно да се pilling.Измијте перење торба може да се постигне подобра функција за оптимално чистење, се прошири облека живот. 【Големина на Забелешка】НЕ КОРИСТИТЕ Големина на Табела на која не е на нашата страна, ве молиме да обрнете внимание за да ги проверите големина информации како што е подолу "ОПИС на ПРОИЗВОДОТ".

За производот

Купувачите избираат и