• Свеж
Калвин Klein Жените Invisibles Удобност Лесна Лесно Наредени V Вратот Bralette Градник

Калвин Klein Жените Invisibles Удобност Лесна Лесно Наредени V Вратот Bralette Градник

DEN 417.60

Од стока
Достапно.

77% Најлон, 23% Elastane.Увезени.Повлекување На затворање.Рака Мие Само.Bralette стил V деколте во предната и задната Лесно наредени Цврст дизајн, Лесна еластична корселе + лизга-за Отстранлив влошки Логото на полите На Калвин Klein Invisibles V Деколте, Bralette е едноставен и софистициран стил кој е совршен за секојдневно носење.Мазна, еластична микрофибер создава чиста-намалување на рабовите и се невидливи под облеката.Лесна завршница и флексибилни одговара обезбеди сите-ден удобност. 77% Најлон, 23% Elastane Машина за миење Стил : QF4708. Се лизга во еден од Калвин Klein Удобност на Градници.Придружник на нашите најдобро продаван Invisibles Гаќи, овој градник е невидливи под облеката и се чувствува како носи до ништо.

За производот

Купувачите избираат и