• Свеж
Стигнале Механички Гумичка Пенкало со 6 Замени Refills Цртан филм Симпатична Kawaii Канцелариски Молив Гумичка за Деца на Училиште Канцелариски Материјали (Случаен Боја)

Стигнале Механички Гумичка Пенкало со 6 Замени Refills Цртан филм Симпатична Kawaii Канцелариски Молив Гумичка

DEN 2270.40

Од стока
Достапно.

Пенкало гумичка, симпатична форма, џеб клип дизајн, зголемување на преносливост и практичност.Тоа е лесно да се демонтирани избришете погрешен текст или линии и е лесен за користење.Стигнале, fillable, заменливи, и лесно да се прилагоди на гумичка должина.На ергономски цилиндар дизајн го прави лесно да се одржи и да ги зачувува напор.За деца или ученици, ова е одличен подарок наградата за да се зголеми нивната страст за сликата или на учење.Спецификација : Школка Материјал : Пластични Гумичка Материјал : Пластични Боја : Случајни Боја Гумичка Пенкало 5.11 x x 0.47 0.47 инчи (13 х 1.2 х 1.2 см) го Замени Refills 4.60 x 0.23 x 0.23 инчи (11.7 x 0.6 х 0.6 cm) Пакет се Вклучени : 1 x Стигнале Гумичка Пенкало 6 x Замени Refills.

За производот

​ Shell Material:
Plastic
​ Eraser Material:
Rubber
​ Color:
Random Color Eraser Pen 5.11 x 0.47 x 0.47 inches (13 x 1.2 x 1.2 cm)
​ Replace Refills 4.60 x 0.23 x 0.23 inches (11.7 x 0.6 x 0.6 cm) :
​ Package Included:
​ 1 x Retractable Eraser Pen :
​ 6 x Replace Refills :

Купувачите избираат и