• Свеж
YLAUTO Скок Товар на Превозникот,20 Кубни Метри Аеродинамичен Дизајн Скок Автомобил Торба Водоотпорни, Покривот Рек Товар на Превозникот со Анти-Лизга Мат,Автомобил П?

YLAUTO Скок Товар на Превозникот,20 Кубни Метри Аеродинамичен Дизајн Скок Автомобил Торба Водоотпорни,

DEN 3023.76

Од стока
Достапно.

Брзо и лесно да се инсталира скок товар на превозникот торба без оштетување на вратата и прозорецот печат. 10 засилен прилагодливи најлон ремени сите наоколу ќе ви овозможи да безбедно и брзо да го инсталирате на скок торба за во автомобил,10 најлон еластична webbing спречи рака вее,6 вратата куки се избегне повеќе ремени премин низ внатрешноста на вашиот автомобил.На 20 кубни метри YLAUTO покривот торба може да се одржи 4-6 suitcases,патнички багаж случај, шатори, вреќи за спиење и повеќе.Како ОДРАЗ РЕМЕНИ : Постојат четири рефлексивни најлон ремени на предната и задната страна на YLAUTO Скок Товар на Превозникот Торба, која се направи покрив торба повеќе се обезбеди и зголемување на безбедноста на возење во текот на ноќта, Наместо тоа, кровна торби не се опремени со рефлексивни ремени.НАДГРАДИ ВРАТАТА КУКИ : Нема повеќе ремени премин низ внатрешноста на вашиот автомобил,Внатрешни тај-падови се опасни кога airbag е оптоварен и може да се illigal да се користи во некои држави,YLAUTO куки создаде силна циклус на кое што може да се врзат по било ремени на Покривот Товар Торба или било кој друг Автомобил Врвот Товар.ВИСОК КВАЛИТЕТ на КЕСА : складирање торба со висок квалитет, изградена-во вратата куки складирање дизајн, така што прибор за уредно чување лесно да се носат.ВОЕНА ОДДЕЛЕНИЕ : YLAUTO автомобил покривот превозникот товар е направен од највисок квалитет 1680-D обложени ПВЦ материјал,многу издржливи, па можете да уживате во секој пријатно патување.На TSA заклучување спречува на патентите од лизгање отворен и бидете сигурни дека вашиот багаж посигурни и ви помага да се помине канада царината.

За производот

Купувачите избираат и