• Свеж
Megawodar Поцинкуван Челик Растенијата Господин Спреј Шише, 8 Високи Гроздобер Растенијата Spritzer Наводнување Може, Вкусен Наводнување Шише со Врвот Пумпа за Внатрешна О

Megawodar Поцинкуван Челик Растенијата Господин Спреј Шише, 8 Високи Гроздобер Растенијата Spritzer Наводнување

DEN 503.76

Од стока
Достапно.

【 Метал за Полевање Може да】Супер тенџере со вода за наводнување затворен или отворен растенија. 【Антички Стил Бакар Обоени Дизајн】Направи да уживате во градинарството како професионална градинар. 【Dural и Рециклирање на Материјалот】Изработени од поцинкуван челик, здрав, анти- ' рѓа и да се рециклираат. 【Добар Подарок за Семејство или Пријатели】Донесе на вашето семејство или пријатели подобро искуство на работа во градината. 【Големина Капацитет : 21 оз.

За производот

Купувачите избираат и