• Свеж
DearHouse Вештачки Ivy Приватност Ограда Екран, 118x59in Вештачки жива ограда Ограда и Faux Ivy Лозата Лист Декорација за Надворешна Градина Оркестарот

DearHouse Вештачки Ivy Приватност Ограда Екран, 118x59in Вештачки жива ограда Ограда и Faux Ivy Лозата Лист

DEN 1101.36

Од стока
Достапно.

Реална зелена Ivy изгледа : Вештачки ivy лисја се природен изглед за да се обезбеди секој затворен или отворен простор на цутење, питу чувствуваат без потреба за наводнување,Користете поштенски врски или лента за да го инсталирате, тоа може да се намали за да се добие големината и обликот сакате, може да се користи како ѕид декорација, оградата екран, приватност екран.Функционална : Декорирате вашиот дом, а истовремено обезбедувајќи заштита на приватност од надворешниот свет, со стратешки поставување на ограда во области кои можат да бидат изложени, Вештачки Лист за Приватност Декор е наменета за двете ентериер и екстериер употреба.Обезбедува екстра приватност без празнини.Густо спакувани остава : Приватност ограда остава поставени се тесно доволно за да обезбеди блокада од груби сончева светлина, а во исто време овозможувајќи им на протокот на воздух преку отворен нето назад, додадена мрежа поддршка Лесно да се подобрат уредување со нашите Вештачки бршлен Приватност Оркестарот Панели.обезбедување на поголема приватност ветробранското стакло заштита на своите корисници.Исчезнат-Отпорни се Погледне : Трајни, свеж изглед на пластика и полиестер остава ги задржат своите зимзелени изгледа година и се лесни за чистење и одржување.Живеат до секој простор : Лесно да се стави на оградата, пергола, ѕид, или друга област во Лесен дизајн го прави лесно да се движите наоколу за да redecorate и разубават и соба или простор; ЦЕЛОКУПНАТА ДИМЕНЗИИ : 118"(L) x 59"(W).Dear House Вештачки Ivy Приватност Ограда Екран, Уживаат во приватноста во вашиот двор со овој faux ivy приватност ограда екран.Направи лесен и едноставен за инсталација, нејзиниот совршен начин да се има чувство на приватност и сигурност, додека да се опуштите.Лесно да се чисти со вода, des не треба да се водата како вистински растенија, не бара никакви одржување.Придобивките од нашите производи се многу едноставни за инсталација минимална алатки потребни, одржување слободни, реална модна гледа ,силна издржливи.Патио Балкон Приватност Решение : .Приватноста на екранот ја зголемува вашата област да се обезбеди повеќето покриеност и им овозможува на леснотијата на инсталација, бидејќи на различни начини да се зацврсти на производ врз различни површини.Полесно инсталација методи и опции.Приватноста ограда додава дополнителен начин на инсталацијата, со прицврстување на приватност ограда на вашиот монтажа област или со користење на snap-куки да се инсталира со поштенски врски.

За производот

Купувачите избираат и