• Свеж
Beerty за Полевање Може да - Градина Наводнување Може со Долго Устата се Справи со Голем Капацитет 5/8L Наводнување Литургија

Beerty за Полевање Може да - Градина Наводнување Може со Долго Устата се Справи со Голем Капацитет 5/8L Наводнување

DEN 215.76

Од стока
Достапно.

✿ Монтажни дизајн : Со Полевање Може да млазницата е монтажни и може да биде вклучен за да водата колона за наводнување.Тоа има туш решетката за бесење на врнежи. ✿ Големина : Со Полевање Може да има 5 L/8 L капацитет литургија, и 8 L капацитет може да наводнување повеќе од 10 шишиња вода. ✿ Преносни рачка : Со рачка, проширување и задебелување дизајн за да се зголеми имајќи. ✿ Високо-квалитетни материјали : Направен од PP материјал, кој е здрава, безбедна, цврсти, трајни, и на хард материјал има силен притисок отпор. ✿ За употреба : Погоден за надворешно и внатрешно flowerpots, наводнување на растенијата, капење децата, наводнување дрвја, градини, итн.Боја : 5.

За производот

Купувачите избираат и