• Свеж
ProCase iPad Воздухот 4 10.9 Инчен 2020 година / iPad Про 11 2020 за Приватност Екран Заштитник, Анти-Шпионски Калено Стакло Екран Филм Guard Екран Заштитник за iPad Воздух 10.9 4-та Генера

ProCase iPad Воздухот 4 10.9 Инчен 2020 година / iPad Про 11 2020 за Приватност Екран Заштитник, Анти-Шпионски

DEN 407.76

Од стока
Достапно.

???? [Компатибилност] Калено-стакло за Приватност Екран Заштитник исклучиво наменета за Apple i Pad 10.9 2020 i Pad Воздухот 4-та Генерација 2020 објави таблета (број на Модел : A2324 A2072 A2316 A2325), исто така се вклопува i Pad Про 11" 2 Генералот 2020 Година (Модел : A2228 A2231 A2068 A2230); Одржување на вашиот чувствителни и приватни информација скриени од странци во јавноста, не повеќе рамо сурфање. ???? [Анти Шпионски] Со овој филм на вашиот екран се видливи само за лицата кои се директно во предниот дел на екранот, спречување на несакани snoopers од гледање на вашиот екран. (Ве молиме имајте во предвид дека приватноста покрие ќе потемни екранот малку да се спречи peeking очи во близина на вас, па ве молиме да се обратат до вашиот уред осветленост на дисплејот за подобро прикажување на искуство). ???? [Висок Квалитет Калено Стакло] 9 H цврстина површина, отпорно на гребење, заштита на вашиот i Pad од случајно испакнатини; Обложени со hydrophobic материјал, анти-нафта и анти-отпечатоци од прсти. ???? [Реалниот Допир Чувствителност] Направена од ултра тенок калено стакло (0.33 mm дебелина), одржување на вистинскиот допир чувствителност на вашиот i Pad. ???? [Лесно Анти-Меур Инсталација] Меур-бесплатна инсталација, само ги зема секунди; Напредни силикон лепило, нема остатоци лево кога отстранување.

За производот

Купувачите избираат и