• Свеж
ACDelco Професионални 18K1511 Предни Диск Сопирачки Caliper Гром Комплет со Игли и Завртки

ACDelco Професионални 18K1511 Предни Диск Сопирачки Caliper Гром Комплет со Игли и Завртки

DEN 278.40

Од стока
Достапно.

Врши стандарди бара од OE производители обезбедување оптимална заштита, услугата живот и безбедност.Вклучува хардвер потребни за лесна инсталација.Темелно се произведени за да се исполнат вашите очекувања за фит форма и функција.ACDelco Професионални Диск Кочница Caliper Болт е високо квалитетна замена компонента за вашето возило е систем за сопирање.Диск кочница caliper гром функции за да се обезбеди caliper кочница црево во место.

За производот

Купувачите избираат и