• Свеж
Пергола Пребивање за Качување Растенија,Краставица, Грашок, Грав, Грозје ,Домати Пергола нето,2-Pack 5 x 30 ft Градина Пребивање.50pcs Кабел Врски Вклучени

Пергола Пребивање за Качување Растенија,Краставица, Грашок, Грав, Грозје ,Домати Пергола нето,2-Pack 5 x 30

DEN 287.76

Од стока
Достапно.

Прифатлива : ќе добиете 2-Pack 5x30 FT пергола пребивање,И да даде 50pcs Кабел Врски.Висок квалитет : Тешки-должност најлон пребивање е идеална за одгледување на лозата, зеленчук, овошје и цвеќиња.Бела најлон мрежа има извонредна издржливост.Кршење сила поддржува исклучително тешки за сечење товари.Безбедно да се Користи : Нашата најлон пергола пребивање не е луто мирис и, исто така, нема остри рабови, толку сигурен за дивиот свет и вашето семејство, ве молиме да се чувствуваат комотно да го користите.Токсични слободно и безбедно : градина пергола пребивање,Мека, нема остри рабови, без иритирачки мирис, секој производ се нови, без хемиска дрога остатоци (нетоксични), Безбедни за дивиот свет и вашето семејство.Висока служба : Ние ќе обезбедат 30 дена слободна размена, ако имате било какви прашања, ве молиме да комуницирам со нас во времето, ние ќе замена или рефундирање за вас.

За производот

Купувачите избираат и